Özel Bisiklet Dersi 300 tl / saat

Yetişkin ve Çocuklara 2 saatte bisiklet sürmeyi öğretiyoruz:

Bostancı Bisiklet Kursu’nda birebir özel ders ücreti bisiklet dahil  saatlik 300 tl (2 saat 600) dir. Birinci kur bisiklet eğitimini alan öğrencilerimizin %90’ı 2 saat sonunda kendi kendilerine pedallamayı başarıyorlar.  Çalışanlar / okuyanlar için hafta içi akşam seanslarımız mevcutRandevu ayarlamak ya da koşulları öğrenmek için bizi arayın. Yaş sınırlamamız yok, tek şart “öğrenmeyi istemek”.

İki yıldır artırmadığımız fiyatlarımız Mayıs ayı itibariyle değişmiştir.

Bisiklet Dersi - Bisiklet Kursu Bostancı

Dersleri İstanbul Anadolu yakası – Bostancı sahilinde veriyoruz.

Ders Programı:

Haftaiçi ve Haftasonu ders yapıyoruz. Çalışanlar için haftaiçi akşam seanslarımız (19:30-21:30) ve sabah 7:00-9:00 seanslarımız mevcut. Güneşin erken doğmasıyla 6:00-8:00 seanslarımız da oluyor. Hafta sonları kurs programımız hafta başından dolmaya başlar, bu yüzden erken arayarak uygun bir saatte yer ayırınız. Yaz aylarıyla beraber güneşin dik olduğu saatlerde ders yapmıyoruz. (12:00 – 15:00)

call

tıkla ara

Tel-whatsapp:

0 (535) 305-8156


Öğrenciler 1. kur sonunda:

Duruş pozisyonundan pedallar vasıtasıyla kalkıp, makul bir mesafe gidebilecek, dönebilecek, fren yaparak durabilecekler.

Öğrenim süresi 30 dk ile 3 saat arasıdır. Ortalama 2 saatte tüm öğrencilerimiz pedallamaya başlıyorlar.

turlar-banner

Başlangıç Seviyesi Ders videoları:

SIKÇA SORULAN SORULAR


Yaş sınırlaması var mı?
Yaş sınırlamamız yok. Zindeyseniz, ve istekliyseniz bisiklet öğrenmemeniz için hiç bir sebep yok. 60 yaş üstü olup da aynı gün öğrenen çok öğrencimiz oldu. Bize gelen öğrencilerin yaş ortalaması 40. Çocuklar ise 4-5 yaşından itibaren öğrenebilirler.

Düşer miyim?
Uygun bisiklet, ve kişiye özel öğretme tekniği ile düşme riskini asgariye indiriyoruz. Tabi ki düşme riski mevcut. Ancak “bisiklet düşe düşe öğrenilir” söylemine katılmıyoruz. Öğrencilerimizin büyük çoğunluğu hiç düşmeden birinci kuru tamamlıyorlar. Eğitmeniniz yanında dizlik, dirseklik ve kask getirecektir. Dilerseniz kullanabilirsiniz.

Ücret nedir? Kredi Kartı ile ödeyebilir miyim?
İki saatlik ders toplam 600 tl’dir. Genellikle blok ders yapmayı tercih ediyoruz. Bu sayede bir günde pedallamayı hedefliyoruz. Malesef kredi kartı kabul etmiyoruz.

Bisiklet getiriyor musunuz?
Evet, boyunuza uygun bir bisiklet getiriyoruz. Kendi bisikletiniz varsa alışmak için getirebilirsiniz. Eğitmeniniz, ufak sorunları varsa halledebilir, (örneğin tekerlerini şişirebilir).

Dersi nerede yapıyorsunuz?
İlk seviye dersleri genellikle Bostancı Metro Durağı çıkışı Evren Sitesi futbol sahasında kapalı alanda yapıyoruz. Deneyim derslerini araç trafiğine kapalı bostancı sahilinde veya idealtepe sahilinde yapıyoruz.

Her saat verebiliyor musunuz?
Bizi ararsanız, size uygun bir saatte ders ayarlamaya çalışırız.

Denge sorunum var. Kötü bir düşüş yaşadım. Öğrenebilir miyim?
Kesinlikle. Alışık olmadığınız bir alet üzerinde dengede durmaya çalışırken tedirgin olmanız ve kasılmanız normaldir. Ancak alışmak da sanıldığı kadar zor değildir. Biz öğrenme sürecini küçük aşamalara bölerek bu tedirginliği yok ederiz ve öğrendiklerimizi pekiştirerek gideriz.

Bisiklet Nasıl Sürülür/Kullanılır?:

Bisiklete binmeyi öğrenmenin temel unsurları:

  • Denge
  • Bisiklet mekaniğine alışmak (fren, pedallar)
  • Özgüven kazanmak – korkuları yenmek ve
  • Pratik yapmaktır.

Sürücüyü tutarak, götürerek öğretmiyoruz. Kullanıcı ilk andan itibaren dengesini kendi bulması öğrenmelidir. Ancak biz güvenli bir şekilde kullanmanız için gerekli bilgileri size vererek öğrenme aşamasında yanınızda bulunuyoruz.

Bisikleti yavaş kullanmak daha zordur. Fiziksel olarak hızlandıkça tekerlerin dengede durması kolaylaşır. Ancak hızlandıkça da düşme korkusu ağır basar. Biz bu süreçte yanınızda bulunarak, hatalarınız varsa düzeltir, gerektiğinde ufak dokunuşlarla dengeye dönmenizi sağlarız. Bugüne kadar yüzlerce kişiye öğrettik. Size de öğretebiliriz.

Yaptığımız işten keyif alıyoruz, ve yuvadan her yeni kuş uçtuğunda biz de sizin kadar heyecanlanıyoruz.

Ders Bölgesine Ulaşım:

Anadolu Yakasından: 

Kadıköy’den dolmuş, 4, 16 hatları ile ya da Metro (Bostancı) + Minibüs (Dudullu Bostancı) aktarması ile. Ümraniye’den 19D,10 ile gelebilirsiniz.

Avrupa Yakasından: 

Bakıröy- Yenikapı – Kadıköy – Bostancı İDO seferleri ile , Beşiktaş – Bostancı İDO seferleri ile ,Taksim – Bostancı direk dolmuş ve 251,252,129T, 202 otobüsleri ile gelinebilir.

Marmaray, ve Metrobüs son duraklarından dolmuş, minibüs ya da otobüs aktarması yaparak, (Marmaray son duraktan Kadıköy’e metro ile gitmelisiniz), Marmaray ya da Metrobüsten Metro aktarması ile Bostancı’ya gelip, taksi, minibüs ya da otobüsle Bostancı sahiline inebilirsiniz.

Vapur ile Kadıköy’e ulaşıp dolmuş ya da otobüs ile gelebilirsiniz.

Araba ile:

Kadıköy istikametinden, sahil yolu üzerinde, Bostancıya gelmeden Çatana Restoran Karşısı.

E5’ten Bostancı sapağında Bostancı (sahil) yönüne dönüp, alt geçitlerden geçerek Bağdat Caddesine varın. Cadde üzerinde rampa yukarısı ilk ışıklarda değil, bir sonraki yoldan (Taşlı Çeşme Sokak) sahile inerek ders bölgesine ulaşabilirsiniz.

Ders alanına 50 metre mesafede ücretli ispark otoparkı mevcuttur.

Başlangıç seviyesini bitirmiş, ya da zaten sürmeyi bilen ve eğitmen eşliğinde kendini geliştirmek isteyenler için kursumuzda orta seviye kurlar da mevcuttur:

Bisiklet Eğitimi Kursları: Başlangıç orta ileri seviye

mutlu sürüşler.

Bostancı Bisiklet


Yorumlar

[fbcomments count="off" num="5"]