Paten Dersi & Paten Kursu

 

Özel Paten Dersi & Paten Kursu:

Paten Dersi & Paten Kursu

Deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde güvenli bir şekilde Paten kaymayı öğrenebilirsiniz. Dersleri Bostancı Sahil‘inde veriyoruz. Eğitmenimizle anlaşıp farklı noktalarda ders ayarlayabilirsiniz.

1 ders toplam 60 dakika sürmektedir. 5 ders sonunda önemli bir gelişme kaydedeceksiniz. Kendi pateniniz varsa yanınızda getirebilirsiniz. Yoksa, biz size uygun & kaliteli paten, korumalık ve kask getirebiliriz.

Yaş sınırlamamız yok. 3 yaşından 70 yaşına, her yaşa ders verebiliriz.

Ücretlendirme:

60 dk. ders + Paten = 70 tl

60 dk. ders = 60 tl

Paten kiralama = 15 tl / saat

rezervasyon / detaylar için:

call

tıkla ara

Tel-whatsapp:

0 (535) 305-8156

Ders Bölgesine Ulaşım:

Anadolu Yakasından: 

Kadıköy’den dolmuş, 4, 16 hatları ile ya da Metro (Bostancı) + Minibüs (Dudullu Bostancı) aktarması ile. Ümraniye’den 19D,10 ile gelebilirsiniz.

Avrupa Yakasından: 

Bakıröy- Yenikapı – Kadıköy – Bostancı İDO seferleri ile , Beşiktaş – Bostancı İDO seferleri ile ,Taksim – Bostancı direk dolmuş ve 251,252,129T, 202 otobüsleri ile gelinebilir.

Marmaray, ve Metrobüs son duraklarından dolmuş, minibüs ya da otobüs aktarması yaparak, (Marmaray son duraktan Kadıköy’e metro ile gitmelisiniz), Marmaray ya da Metrobüsten Metro aktarması ile Bostancı’ya gelip, taksi, minibüs ya da otobüsle Bostancı sahiline inebilirsiniz.

Vapur ile Kadıköy’e ulaşıp dolmuş ya da otobüs ile gelebilirsiniz.

Araba ile:

Kadıköy istikametinden, sahil yolu üzerinde, Bostancıya gelmeden Çatana Restoran Karşısı.

E5’ten Bostancı sapağında Bostancı (sahil) yönüne dönüp, alt geçitlerden geçerek Bağdat Caddesine varın. Cadde üzerinde rampa yukarısı ilk ışıklarda değil, bir sonraki yoldan (Taşlı Çeşme Sokak) sahile inerek ders bölgesine ulaşabilirsiniz.

Ders alanına 50 metre mesafede ücretli ispark otoparkı mevcuttur.