Bisiklet Dersi Videolar

ÇOCUKLAR

YETİŞKİNLER

RÖPORTAJLAR

Bostancı Bisiklet Kursu’nda Birinci kur bisiklet eğitimini alan öğrencilerimizin %90’ı 2 saatlik seans sonunda dengede kalmayı ve kendi kendilerine pedallamayı başarıyorlar.  Kursumuzda yaş sınırlamamız yok, tek şart “öğrenmeyi istemek”tir. Öğrencilerimizin çocuk/yetişkin oranı kabaca yarı yarıyadır. 4,5 yaşından 73 yaşına kadar öğrencilerimiz oldu.  En büyük çoğunluğu 7-12 yaş ve 30-50 yaş arası oluşturuyor.

Bisiklet Dersi ücreti bisiklet dahil  saatlik 300 tl (2 saat 600) dir.

Boyunuza uygun bir bisikleti ve kaskı sizin için biz temin ediyoruz. Çalışanlar / okuyanlar için hafta içi akşam seanslarımız mevcutRandevu ayarlamak ya da koşulları öğrenmek için bizi arayabilir ya da whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz. Mesajınızda isminizi,boyunuzu, size uygun tarih ve saatleri yazabilirsiniz.

Bisiklet Dersi - Bisiklet Kursu Bostancı

Dersleri İstanbul Anadolu yakası – Bostancı sahilinde, İdealtepe Sahilinde ve Bostancı Metro istasyonu yakınında Evren Sitesi spor tesislerinde veriyoruz.

Her kur ortalama 2 saat sürer. Gelişim öğrenciden öğrenciye farklılık gösterebilir.

Bisiklet Eğitimi Kursları: Başlangıç orta ileri seviye

Ders Programı:

Haftaiçi ve Haftasonu ders yapıyoruz. Çalışanlar için haftaiçi akşam seanslarımız (19:30-21:30) ve sabah 7:00-9:00 seanslarımız mevcut. Güneşin erken doğmasıyla 6:00-8:00 seanslarımız da oluyor. Hafta sonları kurs programımız hafta başından dolmaya başlar, bu yüzden erken arayarak uygun bir saatte yer ayırınız. Yaz aylarıyla beraber güneşin dik olduğu saatlerde ders yapmıyoruz. (12:00 – 15:00)

call

tıkla ara

Tel-whatsapp:

0 (535) 305-8156

[fbcomments url=”http://www.bostancibisiklet.com/bisiklet-kursu-egitimi-ozel-dersi/”]