Elektrikli Bisiklet Kiralama – Kiralık Elektrikli Bisiklet

İçerik

İstanbul Anadolu yakasında elektrikli bisiklet kiralama hizmeti veriyoruz.

Fiyat Tarifesi


Günlük 100 tl (sabahtan akşama)

Haftalık 400 tl

Aylık 1000 tl

Bisikleti iyi kullananlar bir kimlik ve depozito bırakarak hizmetten faydalanabilirler.


İletişim/Contact us

call

tıkla ara

Tel-whatsapp:

0 (535) 305-8156

Elektrikli Bisiklet Modeli

Bisikletler Benelli/Goccia City Zero’dur, motoru 250 Watt, Akü 10 Ah’dir. Pedelec sistemi ile pedallamaya takviye olarak çalışır, 4 farklı seviyede takviye eder. Dik yokuşları dahi terlemeden rahatlıkla çıkmanızı sağlar. Takviye en az konumda daha uzun mesafe katedebilirsiniz. Dolu bir batarya ile 40-60 km yol katedebilirsiniz. Yasalar gereği 25 km/h hızda motor takviyesi kesilir. Pil bittiği takdirde normal bisiklet şeklinde kullanılabilir. Ağırlık limiti 100 kg’dır. Katlanır, arabanızın bagajına sığabilir. Bisiklet sayımız sınırlıdır, rezervasyon yaptırınız.

Nereden Kiralayabilirim?

Bostancı E-5 köprüsüne yakın Evren Sitesinden alabilirsiniz. Size WhatsApp üzerinden konum atabiliriz.  Yaz ayları dışında, yoğun olmayan günlerde Bostancı lunaparka servis edilebilir.

Yerimiz Bostancı’dadır. Yoğunluğa göre bisikleti bulunduğunuz yere getirebiliriz.

E-Bike Rental / Electric Bicycle

We provide 250W, Benelli/Goccia folding e-bikes for rent. Range is 40-60 kms, speed limit is 25 km/h. It has pedalling assist system, and the assist ratio can be adjusted via left handlebar. The bike is foldable, you can take it to metro, ferry, or bus with you and weighs about 22 kg. If you want to rent an electric bicycle from us please contact us via phone or WhatsApp for details and availability. We are located near Bostancı Metro Statiton exit #2 on the East (asian) Side of Istanbul.

The price is 100 TL / day, 400/wk, 1000/month

call

call us

Tel-whatsapp:

0 (535) 305-8156

 

 

We speak Spanish, German and English.

Alquiler de Bicicletas eléctricas Estambul 

El precio de alquiler e-bike es 100 tl/ dia, 400/semana, 1000/mes. Necesitamos un deposito, y documento de identificacion. Mandenos un mensaje de WhatsApp para locacion, detalles y disponibilidad. Estamos cerca de estacion subterraneo Bostancı (salida #2) en la parte Asiatico de Estambul.