Kadıköy Bisiklet Kiralama – Kiralık Bisiklet

Bisiklet Modelleri (Günceldir)

  • Kiralık Bisiklet Kadıköy
    Salcano NG 26" V

Kadıköy bisiklet kiralama noktamız Boğa’ya 150 metre mesafede Halitağa Caddesinde Mola Kafe yanındadır.  Saatlik ve günlük kiralama hizmeti veriyoruz.


Fiyatlar:

Saatlik:  10 tl

Günlük: 40 tl

Haftalık: 150 tl                


NASIL ULAŞIRIM ?:

Aşağıdaki Google yer bildiriminden faydalanabilirsiniz. Ya da, Kadıköy Vergi Dairesini sorun, oradan (yukarıya) Çeşmeye doğru yürürken sağ köşede Mola Kafe göreceksiniz. Dükkan Kafe’nin yanında Şadırvan Pasajında, en dipteki beyaz panjurlu dükkandır. Kimseyi bulamazsanız, Çay Ocağını işleten Edip Bey’e danışabilirsiniz.

Halitağa Caddesi (Dersaneler Sokağı) Boğa – Yeldeğirmeni arasındaki yaya yoludur.  Minibüslerin geçti “Çeşme” durağına yakındır .Terminal Tiyatro Sahnesi ile aynı pasajdayız.

Bisikletler sorunsuzdur. Tüm kiralamalarda kimlik  alınır. Rıhtıma 5 dk, Moda sahile 10 dk mesafedeyiz.

“Daha büyük haritayı görüntüleyin”‘e basarak, yol tarifine, oradan da yürüme seçeneğine basarak bulunduğunuz konumdan rotayı oluşturabilirsiniz

 

Çalışma Saatleri:

Haftaiçi & Cumartesi: 08:00 – 19:30

Pazar: 12:00 – 19:30

Kiralık Bisiklet sayısı sınırlıdır, lütfen önceden arayın

call

tıkla ara

Tel-whatsapp: 

0 (535) 305-8156

Anadolu Yakası Sahili Kesintisiz Bisiklet Rotası

Kadıköy’den başlayarak kesintisiz sahil yolunda Kartal’a kadar bisiklet kullanabilirsiniz. Bisikletinizi kiraladıktan sonra bisiklet yoluna, Rıhtım’dan (300m), ya da Yoğurtçu Parkı’ndan (Fenerbahçe Stadı) ulaşabilirsiniz. Sakin hızla Caddebostan’a 30-40 dk’da ulaşmanız mümkün. Bostancı’ya ulaşmak için 5-10 dakika daha pedallamanız gerekiyor.

Büyük Harita için Resime Tıklayın

Yol üstünde Fenerbahçe Parkı (Kalamış Yat limanından sonra düz giderek) uğrayabileceğiniz güzel bir mesire alanıdır. Caddebostan’da ve Bostancı’da ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca yaklaşık her km’de belediyenin yeme içme tesisleri de mevcut.

 

turlar-bannerkurs-banner

Hakkımızda:

İstanbul Anadolu Yakasında saatlik, günlük, haftalık ve aylık bisiklet kiralama, özel ders ve bakım hizmeti veriyoruz.