Bisiklet Kursu & Özel Dersleri

Yetişkin ve Çocuklara 2 saatte bisiklet sürmeyi öğretiyoruz:

Bostancı Bisiklet Kursu’nda özel ders ücreti bisiklet dahil  saatlik 300 tl (2 saat 600) dir. Birinci kur bisiklet eğitimini alan öğrencilerimizin %90’ı 2 saat sonunda kendi kendilerine pedallamayı başarıyorlar. Garanti kapsamında 3 saatte öğretemezsek dördüncü saati ücretsiz veriyoruz.  Dersleri İstanbul Anadolu yakası – Bostancı Sahili’nde veriyoruz. Ücret karşılığı ve yoğunluğa göre bulunduğunuz yere gelebiliriz.  Ders Programını görmek için tıklayınBisiklet Kursu’nda yer ayırtmak için, bizi arayın.

20161020_124514-s

Yaş sınırlamamız yok, tek şart “öğrenmeyi istemek“.

rezervasyon / detaylar için:

call

tıkla ara

Tel-whatsapp:

0 (535) 305-8156

Öğrenciler 1. kur sonunda:

Duruş pozisyonundan pedallar vasıtasıyla kalkıp, makul bir mesafe gidebilecek, dönebilecek, fren yaparak durabilecekler.

Öğrenim süresi 30 dk ile 3 saat arasıdır. Ortalama 2 saatte tüm öğrencilerimiz pedallamaya başlıyorlar.

Ders sonrası röportaj:

Başlangıç Seviyesi Ders videoları:

Sürücüyü tutarak, götürerek öğretmiyoruz. Kullanıcı ilk andan itibaren dengesini kendi bulmayı öğrenmelidir. Ancak biz güvenli bir şekilde kullanmanız için gerekli bilgileri size vererek öğrenme aşamasında yanınızda bulunuyoruz. Bisiklete binmeyi öğrenmenin temel unsurları:

  • Denge
  • Bisiklet mekaniğine alışmak (fren, pedallar)
  • Özgüven kazanmak – korkuları yenmek ve
  • Pratik yapmaktır.

turlar-banner

Bisiklet Nasıl Sürülür/Kullanılır?:

Bisikleti yavaş kullanmak daha zordur. Fiziksel olarak hızlandıkça tekerlerin dengede durması kolaylaşır. Ancak hızlandıkça da düşme korkusu ağır basar. Biz bu süreçte yanınızda bulunarak, hatalarınız varsa düzeltir, gerektiğinde ufak dokunuşlarla dengeye dönmenizi sağlarız. Bugüne kadar onlarca kişiye öğrettik ve garanti veriyoruz: üç saatte öğretemezsek, dördüncü saati ücretsiz veriyoruz.

Yaptığımız işten keyif alıyoruz, ve yuvadan her yeni kuş uçtuğunda biz de sizin kadar heyecanlanıyoruz.

Ders Bölgesine Ulaşım:

Anadolu Yakasından: 

Kadıköy’den dolmuş, 4, 16 hatları ile ya da Metro (Bostancı) + Minibüs (Dudullu Bostancı) aktarması ile. Ümraniye’den 19D,10 ile gelebilirsiniz.

Avrupa Yakasından: 

Bakıröy- Yenikapı – Kadıköy – Bostancı İDO seferleri ile , Beşiktaş – Bostancı İDO seferleri ile ,Taksim – Bostancı direk dolmuş ve 251,252,129T, 202 otobüsleri ile gelinebilir.

Marmaray, ve Metrobüs son duraklarından dolmuş, minibüs ya da otobüs aktarması yaparak, (Marmaray son duraktan Kadıköy’e metro ile gitmelisiniz), Marmaray ya da Metrobüsten Metro aktarması ile Bostancı’ya gelip, taksi, minibüs ya da otobüsle Bostancı sahiline inebilirsiniz.

Vapur ile Kadıköy’e ulaşıp dolmuş ya da otobüs ile gelebilirsiniz.

Araba ile:

Kadıköy istikametinden, sahil yolu üzerinde, Bostancıya gelmeden Çatana Restoran Karşısı.

E5’ten Bostancı sapağında Bostancı (sahil) yönüne dönüp, alt geçitlerden geçerek Bağdat Caddesine varın. Cadde üzerinde rampa yukarısı ilk ışıklarda değil, bir sonraki yoldan (Taşlı Çeşme Sokak) sahile inerek ders bölgesine ulaşabilirsiniz.

Ders alanına 50 metre mesafede ücretli ispark otoparkı mevcuttur.  

Başlangıç seviyesini bitirmiş, ya da zaten sürmeyi bilen ve eğitmen eşliğinde kendini geliştirmek isteyenler için kursumuzda orta seviye kurlar da mevcuttur:

Bisiklet Eğitimi Kursları: Başlangıç orta ileri seviye

mutlu sürüşler.

Bostancı Bisiklet


Yorumlar

[fbcomments count="off" num="5"]